Nahlaste nám nepořádek na Linku čistoty nebo aplikací "Lepší místo"

Lepsi-misto-ilustrViděli jste cestou do zaměstnání nebo na procházce s kočárkem rozsypaný odpadkový koš, rozbitou lavičku, poničenou dopravní značku, nebo jste narazili na jiný problém, o kterém by vedení města mělo vědět? Nevíte na koho se obrátit? Nově jsme pro Vás zavedli možnost hlásit nám tyto nedostatky přímo, a to hned několika způsoby.

1. Zavoláním nebo zasláním SMS či MMS zprávy na telefonní číslo 728  30 70  90 (pondělí - pátek od 8.00 do 15.00 hodin, mimo tyto hodiny zanechte hlasovou zprávu)
2. Zasláním e-mailu na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
3. Použitím mobilní aplikace nebo webové stránky www.lepsimisto.cz

Linku čistoty pro Vás provozují Veřejné služby města Mnichovice. Aplikace a web Lepší místo jsou určeny především těm, kteří rádi využívají moderní technologie – chytrý telefon a internet. Díky Lepšímu místu rychle nahlásíte nedostatek, na který jste narazili.
A jak to funguje? Problematické místo vyfotografujete a s krátkým komentářem vložíte na aplikaci nebo webové stránky www.lepsimisto.cz.  Systém automaticky obrázek lokalizuje, spáruje s naší radnicí a odešle hlášení. Výhodou je nejen možnost vidět stav řešení požadavku a vkládání komentářů či dotazů, ale také možnost obousměrné komunikace. Tedy i zástupce města může tip okomentovat a podat vyjádření.

Přesto, že ne všechny problémy je možné napravit okamžitě, věříme, že tyto novinky urychlí odstraňování závad a Mnichovice budou zase o něco lepším místem pro život.

Margita Valentová
místostarostka
Lepsi-misto-mobil Strnka 1Lepsi-misto-mobil Strnka 2